• White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon
  • White Instagram Icon

قیمت روز لاستیک

لاستیک خودرو

STAY TUNED!


لاستیک جی‌تی  برندی خوشنام در زمینه تولید لاستیک‌‌های رادیال سواری، باری-تجاری از جمله اتوبوس و کامیون و کشنده، و همچنین لاستیک های نخی بایاس مخصوص لیفتراک، میباشد.
این شرکت اصلاتاً از کشور سنگاپور زاده شده و در کشورهای اندونزی، چین، مالزی و سنگاپور اقدام به تاسیس کارخانه و تولید لاستیک کرده است. شرکت جی‌تی از سال ۱۹۵۱ با تولید لاستیک دوچرخه فعالیت خود را آغاز کرد و سپس به توسعه و افزایش محصولات تولیدی خود پرداخت.

برند جی‌تی تحت نظارت کارخانجات جی‌تی سنگاپور با نام های مختلفی وارد کشور میشود.

GiTi : جی تی عموماً ساخت کارخانجات این شرکت در کشور چین

 


‌GT Radial : لاستیک های رادیال سواری و باری جی تی، عموماً ساخت کشور اندونزی

 

 


Primewell : لاستیک رادیال سواری و باری ( PCR & TBR )پرایمول، عموماً ساخت کشور چین

 

 

 


GT Gajah Tunggal : جی‌تی گاجاتونگال، به تولید تایرهای صنعتی و لیفتراکی با کیفیت و با استاندارد های جهانی در کشور اندونزی میپردازد. به دلیل منابع کائوچو طبیعی در اندونزی و همچنین کسب استاندارد های DOT و E4 توسط این کمپانی، تایرهای لیفتراکی جی تی اندونزی از کیفیت بسیار بالایی نسبت به سایز رقبا خود برخوردارند.

 

 

 


وب سایت بازار لاستیک ایرانیان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش لاستیک‌‌‌های صنعتی جی‌تی گاجاتونگال، مخصوص لیفتراک و ادوات صنعتی و همچنین عامل و نماینده فروش دیگر برندهای خوشنام کمپانی جی‌تی برای تایرهای رادیال سواری و باری-تجاری میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت روز لاستیک جی‌تی اندونزی و چین، و همچنین ثبت سفارش و خرید لاستیک جی‌ تی با مشاوران وب سایت بازار لاستیک ایرانیان تماس حاصل فرمائيد.

لاستیک باری سنگین , لاستیک اتوبوس , لاستیک کامیون , لاستیک سنگین , لاستیک ایسوزو , لاستیک نیسان , لاستیک فینیشر , لاستیک تریلر , لاستیک کشنده

 

بازار لاستیک ایرانیان

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now